مزایای بازرگانی افروز ؟

نیم قرن تجربه

نیم قرن اعتبار

قیمت مناسب

آخرین مطالب بروز شده
اطلاعات تماس :
آموزش 6 تکنیک فیلم برداری ساده که باید بدانید

آموزش 6 تکنیک فیلم برداری ساده که باید بدانید

آموزش 6 تکنیک فیلم برداری ساده که باید بدانید
۵ دیدگاه ارسال شده توسط: دانیال حجاری 19 خرداد 97 ساعت 12:30

فیلم برداری دارای مجموعه‌ای از تکنیک‌های متفاوت از عکاسی بوده و یک عکاسی خوب، لزوما یک فیلم بردار حرفه‌ای نیز نخواهد بود. تنها با رعایت چند تکنیک فیلم برداری می‌توان ویدیوهایی حرفه‌ای ثبت کرد. در این مطلب با 6 مورد از مهمترین ترفندها و تکنیک های فیلم برداری آشنا خواهیم شد.


همانند عکاسی، فیلم برداری نیز دارای قواعد مخصوص به خود است. تنها با پیروی از چند تکنیک فیلم برداری می‌توان مطمئن بود ویدیوهای ما حرفه‌ای بوده و نگاه مخاطب را به خود خیره خواهند کرد. برخی قوانین، تکنیک‌ها و تنظیمات دوربین وجود دارند که با وجود بدیهی بودن، بسیاری به آن‌ها توجه نمی‌کنند.

تنظیم سرعت شاتر
آیا در برخی مواقع، اشیای درون ویدیوهای ثبت شده توسط شما دارای سرعت حرکت بسیار پایینی هستند؟ در این شرایط به احتمال زیاد محو شدگی زیادی درون ویدیو مشاهده خواهد شد. بسیاری از کاربرانی که با چند تکنیک فیلم برداری پایه آشناییت ندارند، دلیل این موضوع را متوجه نخواهند شد. این اتفاق به خاطر زیاد بودن سرعت شاتر رخ می‌دهد!

خلاف این موضوع نیز ممکن است رخ بدهد، به این معنی که با کاهش سرعت شاتر، ویدیوها بیش از حد نرم و روان ثبت شوند. یک ترفند فیلم برداری مهم برای خلاص شدن از شر چنین اتفاق‌هایی وجود دارد. برای ثبت فیلم با سرعت مناسب و عادی، باید سرعت شاتر را دو برابر سرعت نرخ فریمی قرار داد.

دیگر تصاویر این مطالب

مجموعه دوربین های فیلمبرداری حرفه ای | دوربین فیلم برداری | بازرگانی افروز